zarządzanie sobą samym w czasie

Wydawnictwo: Złote Myśli
9788375822014
biznes, finanse

Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla niemających czasuJak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasema Czy możliwe jest, byś zaczął się rozwijać trzy razy szybcieja Pomyśl tylko, co by się stało, gdybyś cały zmarnowany na mało ważne czynności czas z ostatniego miesiąca wykorzystał na najważniejsze w Twoim życiu sprawy i realizację największych marzeń... Sztuka doskonałego zarządzania swoim czasem jest jedną z tych rzeczy, które wyróżniają ludzi o nieprzeciętnych osiągnięciach. Być może jednak nie interesuje Cię stanie się niezwykle efektywnym człowiekiem, a po prostu chcesz mieć więcej czasu. Prawda jest taka, że więcej niż 24 godziny na dobę nigdy mieć nie będziesz, ale dzięki sprawnemu zarządzaniu czasem będzie go bardzo dużo na rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze. Dzięki temu praktycznemu ebookowi otrzymasz solidne podstawy, by sprawnie zarządzać swoim czasem. Jeśli tylko zaczniesz stosować je w swoim życiu, jestem przekonany, że rezultaty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Jest to książka z rodzaju tych, do których się wraca najlepiej przeczytać ją kilka razy, bo za każdym razem znajdziesz w niej coś nowego lub coś, co już kiedyś wiedziałeś, ale czego nie stosowałeś. Jak poradzić sobie ze złodziejami Czasua Czego jeszcze dowiesz się z tej książkia Czym jest prawo wyczucia czasua Jak asertywnie zarządzać swoim czasema Jak zidentyfikować i unikać złodziei Czasua Jak sobie poradzić z odwlekaniema Jak zastosować punkty kontrolnea Jak wykorzystać matrycę zarządzania czasema Jak zastosować zasadę Paretoa Jak zwalczyć złe nawyki, tworzyć punkty kontrolne i ustalać priorytetya Jak planować, tworzyć mapy myślia

bulq | 2016-01-13
Ethronic | 2013-06-19