Emerytka w Azji

podróż, zwiedzanie, Azja
bela

Magdalena | 2019-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2019

Książka jest niejako zapiskiem z podróży po Azji. W czasie 3-miesięcznej podróży autorka zwiedziła Hongkong, Macau, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Indonezję, Brunei i Singapur. Objętościowo książka nie jest gruba, czyta się przyjemnie. Myślę, że dużą wartość dodaną może mieć dla osób, które wahają się czy wybrać się tak daleko na tak długo. Autorka pokazuje, że nawet w wieku 60 lat można samotnie podróżować. Kolejną docelową grupą czytelników będą ci, którzy lubią czytać o podróżach. Mnie takie tematy zawsze ciekawią i fascynują, mimo iż nie zawsze zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Co jednemu się nie podoba, innemu może spodobać, dlatego warto wyrobić sobie własną opinię. Autorka opisuje też jak wiele razy i w jaki sposób próbuje się oszukiwać turystów, co na pewno jest kolejną wartością dodaną dla osób, które wybierają się w tamte rejony. Jeśli chcecie dowiedzieć się które z tych miejsc rozczarowały autorkę a gdzie jej się najbardziej podobało, przeczytajcie tę książkę.