Club Shadowlands

Cykl: Masters of the Shadowlands (tom 1)
Wydawnictwo: L&L
angielski
imaflame

Her car disabled during a tropical storm, Jessica Randall discovers the isolated house where she's sheltering is a private bondage club. At first shocked, she soon becomes aroused watching the interactions between the Doms and their subs. But she's a professional woman--an accountant--and surely isn't a submissive...is she? Master Z hasn't been so attracted to a woman in years. But the little...

Master Z hasn't been so attracted to a woman in years. But the little sub who has wandered into his club intrigues him. She's intelligent. Reserved. Conservative. After he discovers her interest in BDSM, he can't resist tying her up and unleashing the passion she hides within.

Publisher's Note: This book contains explicit sexual content, graphic language, and situations that some readers may find objectionable: Anal play/intercourse, strong BDSM theme and content (including/not limited to bondage, caning, restraints, spanking, etc), exhibitionism, voyeurism.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/7119434-club-shadowlands

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/7119434-club-shadowlands

sola255 | 2015-02-26
Na półkach: Przeczytane, Erotyk

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Z tego co widziałam w innych rankingach , ta książka plasowała się najniżej z serii .
Nie bardzo wiem dlaczego , ale nieważne .To była moja pierwsza przygoda z tego typu tematyką .Nazwisko autorki było wymienione na jakimś forum i faktycznie ciekawość zaprowadziła mnie do jej literatury. Nie mogę zaprzeczyć ,że troszkę mi się buzia rozdziawiła , a oczy zwęziły na początku.Okazuje się ,że można sobie spokojnie przeżyć całe prawie życie i jeszcze niedużo wiedzieć :-)Nie wiedziałam najpierw co myśleć o takich "klimatach", ale potem stwierdziłam ,ze nie mnie oceniać wszystkie ludzkie potrzeby i inności , a jeśli dobrze mi się czytało to trzeba zobaczyć co autorka przygotowuje dalej.
Początek jest taki,że zwyczajna dziewczyna o nudnym zajęciu księgowej :-) staje przed dylematem co robić , gdy w ulewny wieczór psuje się jej samochód.
Szuka jakiegoś schronienia i telefonu gdzie mogłaby zadzwonić też po pomoc drogową i tak trafia do budynku , który jest klubem .Jaki to klub i dlaczego do...

littleClaudine | 2015-03-04
Przeczytana: 04 marca 2015

Jessica jest młodą, zakompleksioną księgową, której życie erotyczne jest zwyczajnie nudne. Wskutek bajkowego wręcz splotu wydarzeń, w środku nocy trafia do klubu pełnego ludzi o dość specyficznych i niekonwencjonalnych preferencjach seksualnych. Kolejna dawka hollywoodzkiego wręcz zbiegu okoliczności przenosi dziewczynę w samo centrum wydarzeń w rzeczonym klubie i... Tu zaczyna się historia miłosna okraszona, a w zasadzie obficie oblana, seksem w wydaniu kink.

Choć fabuła książki jest przerażająco nieprawdopodobna i naiwna to opisy uczuć i przemyśleń głównej bohaterki są zadziwiająco wiarygodne. Sama postać szybko zyskuje sympatię czytelnika, a dzięki humorystycznym smaczkom książkę czyta się lekko i szybko.

Do pozytywów zaliczam fakt, że niektóre fragmenty zmuszają do refleksji, czego po tego typu literaturze nigdy bym się nie spodziewała.

Gdy samochód Jessici odmawia posłuszeństwa w trakcie burzy, Jessica szuka schronienia w pobliskim domu, który wkrótce okazuje się być... prywatnym klubem BDSM. Zszokowana, odkrywa, że widok Uległych wraz z ich Dominantami budzi w niej prymitywne instynkty, sprawia, że sama ma ochotę skosztować tego stylu życia, lecz boi się do tego przyznać.
Czy właścicielowi klubu, Mistrzowi Z, uda się zedrzeć z Jessici przykrywkę przykładnej księgowej i uwolnić spod niej jej naturę Uległej?
Pierwsza książka z tego gatunku jaką przeczytałam, zawsze będę miała do niej wielki sentyment. Nie jest to żadne "50 twarzy Greya". W tej książce świat BDSM został pokazany w prawdziwym, pozytywnym świetle.
Książka dobrze napisana, świetnie wykreowana postać "Z". Gorąco polecam!

xSilver | 2016-09-30
Melania | 2015-12-27