Marvel Knights: Spider-Man Vol 1 # 19 - The Other - Evolve or Die, Part 2 of 12: Denial

Wydawnictwo: Marvel Comics
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Wkp

Peter Parker has recently been having black outs, dizzy spells, and enigmatic dreams, which includes Morlun, Kraven the Hunter, frogs, Uncle Ben, and spidery imagery. In confronting a new villain calling himself Tracer who is robbing a bank, Spider-Man suffers a bullet wound to the shoulder. Tracer escapes, while Peter goes to see Dr. Castillo, a doctor recommended to him by Captain America, who treats Peter's wound and takes a blood test. Dr. Castillo later informs Peter that he is dying, which Peter relates to his wife, Mary Jane Watson-Parker.

źródło opisu: http://marvel.wikia.com/Marvel_Knights:_Spider-Man_Vol_1_19

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Marvel_Knights:_Spider-Man_Vol_1_19

Wkp | 2014-01-27
Przeczytana: 26 stycznia 2014

INNY – EWOLUUJ, ALBO GIN, CZĘŚĆ II: WYPARCIE

MJ ma problem. Nie dość, że obserwuje ją Morlun, który powrócił zza grobu, by zabić Spidermana, a jeden z fanów ma na jej punkcie obsesję, to jeszcze Peter walcząc z Tracerem zachowuje się, jakby chciał popełnić samobójstwo…

Druga część to Innego to historia opowiadająca głównie o MJ i jej problemach z życiem u boku superbohatera. Scenariuszowo bardzo dobra, z kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami, ale rysunkowo to porażka. Pat Lee, znany z np. Street Fightera, czy Star Warsów, to człowiek, który ewidentnie nie potrafi rysować. Kolorysta wie o tym, więc i z barwami nie chciało mu się starać. Gdybym miał więc osądzić rysunki, byłby na 3 gwiazdki, ale za bardzo zepsułoby to ogólną ocenę, więc daruję sobie i powiem jedynie, że polecam ze względu na fabułę.

QUEENfan | 2017-04-19
pjg | 2014-11-22