Praktyczne porady finansowe

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak efektywnie zadbać o swoje finanse osobisteJak w ciągu zaledwie kilku godzin zdobyć więcej pieniędzy, dzięki wykorzystaniu praktycznych porad finansowychaPomyśl, jak dobrze jest skorzystać z pomocy i rady eksperta, gdy kupujesz na kredyt dom lub samochód inwestując dziesiątki, czy też setki tysięcy złotych. Jedna drobna porada może być w takim przypadku warta krocie! Ale nie musisz dokonywać tak dużych inwestycji, aby dużo zaoszczędzić, dzięki ebookowi Praktyczne porady finansowe . zawarta w poradniku wiedza na pewno niejednokrotnie bardzo Cię zaskoczy. Poza rozdziałami, których się spodziewasz, takimi jak: Kredyt ratalny czy kredyt 0% oznacza zero kosztówa Kredyt samochodowy jak wybrać atrakcyjną ofertęa Ubezpieczenie samochodu na co zwrócić uwagę przy wyborze ofertya znajdziesz np. takie: Inteligencja finansowa jak oszczędzić na kredycie lub karcie kredytoweja Czy przed podwyżkami opłat za prowadzenie konta można się obronića Czy oprocentowanie kredytu 29,9% może być realnie mniejsze niż 21,99%aKredyt jakie raty wybrać, równe czy malejącea Jak zarobić na karcie kredytoweja Karta kredytowa otrzymana w promocji za 0 zł może stać się nawet źródłem dochodu. Jak to możliwea Musimy najpierw mieć spełnione dwa warunki: oprócz wspomnianej promocji musimy przestrzegać terminu spłat karty, aby nie wypaść poza okres bezodsetkowy, wybrać kartę, która nie posiada dodatkowych, ukrytych opłat, np. pakiet bezpieczeństwa nie wliczony w standardową opłatę. Jeśli te warunki są spełnione, możemy płacić naszą kartą wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, a nasze pieniądze leżą na rachunku osobistym. Możemy wówczas nawet założyć lokatę terminową, gdyż maksymalny okres bezodsetkowy w wielu kartach wynosi ok. 55 dni. zyskujemy na odsetkach, kartę spłacamy na czas i jeszcze zarabiamy. Nie są to duże kwoty chodzi raczej o stworzenie sytuacji, w której karta kredytowa nie oznacza wysokich kosztów obsługi. pisze w swoim poradniku Tomasz Bar, specjalista w zarządzaniu finansami. Autor jest byłym doradcą klienta. Pracował dla trzech instytucji finansowych, gdzie miał okazję poznać zarówno produkty finansowe, jak również zauważył, jak dużo rosterek mają ludzie w kwestii finansów osobistych. Dlatego m.in zdecydował się na napisanie tego ebooka. Pomoc innym jest głównym celem tej książki. Twoje finanse odetchną z ulgą... Najcenniejszym towarem XXI wieku jest informacja. To stwierdzenie dotyczy Twoich finansów prawdopodobnie bardziej niż czegokolwiek innego... Umiejętność właściwego wybrania ubezpieczenia, kredytu, czy też konta w internetowym banku pozwoli Ci zaoszczędzić duże kwoty i skorzystać z naprawdę wygodnych i dostosowanych do Ciebie rozwiązań. Książka ta jest niezwykła również dlatego, że została napisana specjalnie dla Polaków. znajdziesz w niej więc takie nazwy, jak mBank, Inteligo, SKOK i inne. Wiedza, którą dzięki niej zdobędziesz jest do zastosowania tu i teraz. Efekty zastosowania porad finansowych będą natychmiastowe. Co jeszcze odkryje przed Tobą ta książkaaJak w pełni wykorzystać zalety konta bankowego, by oszczędzać czas i pieniądzea Dlaczego nie opłaca się płacić za samochód gotówką, nawet jeśli nią dysponujesza Jak wybrać konto w internetowym banku i bezpiecznie go używaća Jak wybrać atrakcyjny kredyt samochodowya Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia samochodua Jak refinansować kredyt hipnoteczny i płacić mniejsze ratya Jak oszczędzać, by zapewnić dziecku lepszy start w dorosłe życiea Jak wybrać ubezpieczenie na życiea Co warto wiedzieć o Biurze Informacji Kredytoweja

Adam Pietraszkiewicz | 2014-07-10
Przeczytana: 15 lipca 2014