Sztuka skutecznego życia

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Sposoby, metody, narzędzia, gotowe schematy. Krótko mówiąc, konkretny przepis, jak być skutecznym w życiu i szybciej osiągać swoje cele.Jak robić więcej, poświęcając na to mniej czasu i osiągać swoje cele w najszybszy możliwy sposóbaWyobraź sobie osobę, która wykonuje dwa razy tle pracy w czasie dwukrotnie mniejszym niż inni (200% normy w tym samym czasie). Pomyśl, jak by to było, gdyby w ciągu trzech dni, zrobić pracę, którą masz do zrobienia przez cały tydzień. Ile więcej czasu miałbyś dla siebiea Ile więcej mógłbyś zrobića To naprawdę jest możliwe, a Ty już niedługo dowiesz się jak to robić codziennie. Jednak najpierw przeczytaj poniższe pytania i historyjki, bo ten poradnik może nie być konkretnie dla Ciebie: Czy jesteś cały czas zajęty i wiecznie brakuje Ci czasu, a mimo to czujesz, że nie posuwasz się naprzód i nie idziesz w stronę osiągnięcia swoich celówa Czy chciałbyś robić więcej i jednocześnie poświęcać na to mniej czasua Czy masz w życiu zbyt dużo rzeczy do zrobienia na teraz, natychmiast , które miotają -Tobą i zmuszają do robienia kilku rzeczy naraz, co jest nieskutecznea Czy wytyczałeś już sobie kiedyś cele i miałeś ogrom motywacji do działania, tylko po to, żeby po kilku dniach się wypalića Czy nie wiesz tak do końca, czego w ogóle chcesz od życia i jakie są Twoje celea Czy często stajesz przed wyborem albo praca i kariera, albo wypoczynek i rodzina, bo tych dwóch rzeczy nie da się pogodzića Czy czujesz się wypalony i zmęczony ciągłym stresem i przepracowaniema Czy czujesz się przytłoczony lub odczuwasz niepokój z powodu całej listy zaległych rzeczy do zrobienia i zbliżających się terminówa Jeśli odpowiedziałeś na któreś z pytań TAK, to czytaj dalej...Agnieszka 28 lat młoda matka, która próbuje pogodzić życie zawodowe z wychowywaniem dziecka. Wiecznie cierpi na BRAK CzASU. Nie skupia się na czymś konkretnym, tylko próbuje różnych rzeczy naraz, i każdą sprawę tylko popycha odrobinę do przodu. Agnieszka wie, gdzie jest problem, ale nie potrafi go rozwiązać. W pracy czasami jest tak zawalona rzeczami do zrobienia, że nie zdąży wypić kawy na drugie śniadanie albo musi zostawać po godzinach, przez co mniej widzi się z dzieckiem. Andrzej 47 lat właściciel dobrze prosperującej firmy, która daje mu duże dochody... jednak zabiera resztę życia. Wciąż brakuje mu na wszytko czasu, wciąż jest gdzieś spóźniony i przytłacza go to, co jeszcze trzeba zrobić. Ciągle pojawiają się problemy i nowe wyzwania , które zabierają czas i powodują masę nerwów, na czym cierpi jego stan zdrowia i rodzina. Tomek 25 lat skończył studia i pracuje, jednak tak naprawdę, co innego chce robić w życiu. Ma pewien pomysł, ale nie wie jak się za niego zabrać i jak zrealizować swój cel, żeby go osiągnąć i nie ponieść porażki. zamiast realizować swoje marzenia siedzi w niesatysfakcjonującego go pracy i nie przybliża się do celu. Czy na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK albo identyfikujesz się chociaż trochę z opisywanymi bohateramia Jeśli tak to proszę, uważnie przeczytaj poniższy tekst: Głównym powodem takich sytuacji (jak opisane wcześniej) w życiu wiele ludzi jest to, że nie potrafią oni właściwie zarządzać swoim czasem oraz to, że są wręcz bombardowani czynnościami, których nie powinni robić i które są im niepotrzebne. Wciąż są czymś zajęci, zarobieni po uszy i nigdy nie mają na nic czasu. Ich działanie przypomina trochę bardzo szybki bieg... w miejscu. Dużo się męczysz, ale nie przesuwasz nawet o 5 cm do przodu. Samo bycie ciągle zajętym nic nie daje, ponieważ wypełnia tylko Twój czas wieloma nieproduktywnymi czynnościami. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bycie skupionym i robienie. Właściwych czynności, które doprowadzą Cię do osiągnięcia sukcesu najszybszą z możliwych dróg Widzisz, nie potrzebujesz do tego pięciu specjalnych szkoleń za 3000 złotych każde. Nie potrzebujesz do tego przeczytania 20 książek, w który

Łukasz Strzelewicz | 2016-01-01
Kamila | 2015-06-06