GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione po ludzku Po co Ci więcej pieniędzya Myślę, że świetnie znasz odpowiedź na to pytanie. Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądzea Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałaś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwaa Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania. Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz po kolei... zastanawiałeś się kiedyś, skąd bogaci mają tyle pieniędzy i dlaczego są coraz bogatsia A może marzyłeś o wczesnej emeryturzea Wiesz, że powinieneś inwestować, ale nie wiesz jak zacząća Jeśli odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś tak na którekolwiek z powyższych pytań, znaczy to, że świetnie trafiłeś lub trafiłaś, bo właśnie na tej stronie jest dostępny ebook, który po ludzku tłumaczy, jak zacząć inwestować na giełdzie. Czy dostrzegasz już ogromną korzyść jaka płynie z posiadania takiego poradnika przy stawianiu pierwszych kroków na giełdowym parkieciea W dalszym ciągu jednak, decyzję czy dalej pracować na pieniądze, czy zacząć je pomnażać na giełdzie (gdzie możesz zarabiać, bez względu na to, co w danej chwili robisz) musisz podjąć samodzielnie. Jak nauczyć się inwestowania i zacząć zarabiać na giełdzie nie wychodząc z domuaDzięki ebookowi GPW I Giełda Papierów Wartościowych w praktyce , możesz już za chwilę odkryć, jak funkcjonuje giełda i jak zacząć na niej zarabiać. Co więcej, jeśli otworzysz internetowy rachunek w domu maklerskim będziesz mógł lub mogła kontrolować sytuację, obserwować wykresy, kupować i sprzedawać papiery wartościowe nie wychodząc nawet w tym celu z domu. zajmie Ci to dokładnie tyle Twojego czasu, ile sam lub sama zdecydujesz się przeznaczyć na uczenie się, śledzenie notowań itp. Będziesz się uczyć w tempie, jakie Ci najbardziej odpowiada. Do tego wszystkiego potrzebny Ci będzie tylko komputer z dostępem do internetu... Oto niektóre z tematów poruszonych w książce GPW I Giełda Papierów Wartościowych w praktyce : -Dlaczego warto inwestowaća Jak działa giełda i co oznaczają związane z nią terminya Jak grać, aby wygraća Jakie są metody inwestycyjnea Co to jest analiza techniczna, fundamentalna i portfelowaa Jak wykorzystać analizę techniczną w praktycea

Ewelina | 2015-02-26
Przeczytana: 24 lutego 2015

Raz przeczytana nie przekonała mnie do tego, że nadaję się na inwestowanie na giełdzie. Nic, plan jest, aby przeczytać tą książkę jeszcze raz.

książek: 2045

Właściwie posiadałem, ale został mi ebook. Papierową pożyczyłem, taka totalnie podstawowa książeczka o tym jak założyć konto i inne takie, powiedzmy poradnik dla zielonych.

Darek Grzywacz | 2013-06-19

spodziewałem się czegoś lepszego.

tomek | 2016-09-29
Przeczytana: 04 października 2016