GPW III - Analiza techniczna w praktyce

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjneJak często zdarza Ci się popełnić błąd podczas nabycia akcji danej spółkia Kupiłeś za wcześniea za późnoa Poznaj receptę na to, aby wstrzelić się w rynek!Giełda Papierów Wartościowych dla jednych fantastyczna możliwość łatwego zarobku i przyjemność, a dla innych udręka, nieprzespane noce i stres z tym związany. Publikacja, o której za chwilę przeczytasz, została napisana zarówno pod kątem pierwszej, jak i drugiej grupy osób. Bardziej doświadczeni wzmocnią swoją wiedzę, natomiast ci mniej doświadczeni będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego. Tematem przewodnim III części publikacji Marcina Krzywdy jest analiza techniczna. Dla przypomnienia w pierwszej były to całkowite podstawy inwestowania na GPW, natomiast w drugiej przeczytać mogliśmy informacje na temat papierów wartościowych. Trzecia część świetnie uzupełnia poprzednie i razem tworzą spójną całość i tym samym genialne kompendium wiedzy dla osób naprawdę zainteresowanych pomnażaniem zysków na GPW. Czym tak właściwie jest analiza technicznaaW dzisiejszych czasach Giełda Papierów Wartościowych rozwija się fenomenalnie! Coraz więcej spółek pragnie zaistnieć na parkiecie. z roku na rok liczba debiutów zwiększa się. z jednej strony jest to doskonała informacja dla inwestorów. Jest bowiem duży wybór, można dowolnie dobierać akcje do swojego portfela inwestycyjnego, zaś rynek jest bardzo płynny w końcu im większy wybór, tym więcej transakcji danego dnia. Problemem dla większości inwestorów może być nie tyle sama odpowiedź na pytanie czy graća , lecz jak graća . Istnieje mnóstwo różnych technik i strategii każdy wybiera odpowiednią dla siebie. W tej publikacji zajmiemy się analizą techniczną. Jest to nic innego, jak przewidywanie przyszłych cen akcji na podstawie danych historycznych. Bardzo często zdarza się tak, że ceny akcji wahają się w obrębie pewnych ramek tak możemy umownie nazwać te widełki cenowe. Czasami akcje wyskakują z jednej ramki i wskakują do wyższej (lub niższej). Ta publikacja jest napisana bardzo prostym językiem, aby każdy mógł zrozumieć myśli, które przekazuje autor. Wystarczy jedynie, że masz szczere chęci, a zobaczysz, że to jest naprawdę proste! Dzięki tej publikacji dowiesz się między innymi: Jakie są programy dla analizy techniczneja Czym są luki cenowe i w jaki sposób je z pożytkiem wykorzystywaća Czym jest trend i dlaczego jest tak istotny przy podejmowaniu decyzji inwestycyjneja Jaki wkład w przyszłe notowania mają korekty cenowea Czym są formacje cenowe i w jaki sposób skutecznie je przewidywaća Czym są średnie cenowe i jak wykorzystywać wiadomości o nich w praktycea Czym są oscylatorya Poznasz także wiele teorii oraz wskaźników, które będą bardzo przydatne na Twojej przyszłej drodze inwestora giełdowego.

Olala | 2016-02-11
Przeczytana: lipiec 2013