Pan i jego niewolnice

Okładka książki Pan i jego niewolnice autor nieznany
Okładka książki Pan i jego niewolnice
autor nieznany Wydawnictwo: Erotica literatura obyczajowa, romans
Erotica
2014-02-05
2014-02-05
Bartłomiej Zborski

Pan Anonim napisał jeszcze "Beatrycze"
polot ma ale skrzydeł brakuje
tak to jest jak ma sie dobrego dilera :)
czytam często paranormal romance ale zwykły czasem też, nie mniej erotyków jako siostra nie czytam, spróbowałam tego i po 2 rozdziale podziękowałam
pozdrawiam

Pan Anonim napisał jeszcze "Beatrycze"
polot ma ale skrzydeł brakuje
tak to jest jak ma sie dobrego dilera :)
pozdrawiam

O matko , cóż to za dzieło:D dawno takiej komedii nie czytałam. Szczerze przyznaję się bez bicia , że nie skonczylam tej książki. Czasami może zdazyc się, ze wpadnie nam w ręce chlam, ale chyba nawet on w porównaniu z tym czymś jest wybitny . Dotarło do mnie za to, dlaczego autor to anonim. Sama tak bym się podpisała , gdyby spod mojej ręki powstało takie dzielo. Ciężko mi cokolwiek napisać o tej pozycji . Daje trzy gwiazdki, chociaż miała być jedna, ale za poprawienie mi humoru po ciężkim dniu w pracy dałam dwie dodatkowe . Ogólnie nie polecam, należy omijać szerokim łukiem, a jak komuś wpadnie w ręce, spalić I uciekać hehe

Chyba już wiem, dlaczego autor "książki" jest anonimem. I właśnie, czy jest to książka czy może raczej opis fantazji...? Malutki plusik za niektóre zwroty użyte w "książce" określające te wszystkie akcje.
Ogólnie - nie polecam, szkoda czasu.

Ogólnie - nie polecam, szkoda czasu.

To było.. nawet nie wiem jak mam opisać tą książkę..
Autor miał na prawdę "fazę" pisząc to.. dzieło :D
Opis książki może i zgodny z prawdą.. ale totalnie nie przygotowuje czytelnika na to co go czeka...
Ja zaczęłam czytać tę książkę będąc już po 3 kieliszku wina, więc w sumie nawet się ubawiłam.. miejscami... czytając.. to.. chędożenie :D
Ale generalnie to raczej nie polecam pozycji..
Przez pierwsze 100 str koleś przygotowuje babeczkę do tego żeby ją wychędożyć a ona się opiera ...
A potem stwierdza że to jednak to fajne więc pomaga mu chędożyć inne babeczki ;D

To było.. nawet nie wiem jak mam opisać tą książkę..
Autor miał na prawdę "fazę" pisząc to.. dzieło :D
Ale generalnie to raczej nie...

Totalna katastrofa. Nic dziwnego, że autor tej oto książki nie chciał się przyznać, że jest to jego dzieło, a sorry tego nie powinno nazywać się dzieło. Książka jest totalnie beznadziejna. Na prawdę nie wiem, co autor w ogóle sobie wyobrażał pisząc coś takiego i umieszczając to w jakimkolwiek wydawnictwie. Nie polecam.

Nie pamiętam, jakim trafem ta pozycja pojawiła się jakiś czas temu na mojej liście "do przeczytania", w każdym razie na pewno spodziewałam się czegoś choćby odrobinę bardziej ambitnego. Jakiejś fabuły wokół "chędożenia", które to jest dosłownie jedynym wątkiem tej książki. Jedynym plusem jest może stylizacja jezyka i stroju bohaterów na pierwszą połowę ubiegłego stulecia. I tyle. Najgorszy erotyk, po jaki kiedykolwiek sięgnęłam.

Dotrwałam do czwartego rozdziału drugiej części... I wywaliłem do kosza! Mój Pan chyba za karę kazałby mi ją skończyć ;) O ile ilość mało spotykanych już w dzisiejszych czasach zwrotów i synonimów uważam za plus w podobnych historiach, to w tej książce nic się nie dzieje... Płytkość uczuć, brak pasji nawet do zemsty! Bagatelizowanie gwałtu! Oczywiście bohaterki wszystko akceptują, bo jakżeby inaczej. Tytuł to totalna pomyłka... Na Pana trzeba mieć iskrę! Niewolnice? Samoproszące się o rżnięcie puste laski mają być niewolnicami swoich potrzeb lub mniej prawdopodobne Pana?
Nie polecam!

Książka ta pokazuje co tak naprawdę mieści się w niektórych umysłach mężczyzn. Tylko z jedną różnicą główny bohater urzeczywistnił swoją marzenie poprzez ukazanie że porzucony mężczyzna przez kobietę może być zdolny do wszystkiego aby tylko mieć swoją wybrankę w łóżku a później dać jej odczuć że można wypróbować wiele różnorakich sposobów uprawiania sexu nie tylko z przeciwną płcią.
Autor po prostu chciał ukazać tak naprawdę niezależnie od czasów w których dzieje się akcja książki nic nie zmieniło (choć nie zdawał sobie z tego sprawy) bo wiele książek jest pisane w podobny stylu tylko delikatniej bo chcą trafić do większej ilości czytelników.

Do połowy dałam radę i nawet dumna nie jestem. Udawało mi się przeczytać wszystko do końca ale na tę tragedię nie ma rady. Relacja i reakcje głównych bardzo toksyczne i kompletnie nie polecam czytać bo więcej się o tym adekwatnie powiedzieć nie da.

Nie dałam rady , było to tak beznadziejne , że odpadłam po 30 stronach.

Nie dałam rady , było to tak beznadziejne , że odpadłam po 30 stronach.

• Erotyka
  • 2015

Dodaj cytat z książki Pan i jego niewolnice