Ryzyko i zarządzanie ryzykiem

Wydawnictwo: Difin
9788372519368
biznes, finanse

W gospodarce globalnej zarządzanie ryzykiem zajęło niezwykle ważne miejsce. Menedżerowie zarówno dużych, jak i małych arm są codziennie konfrontowani z ryzykiem, muszą każdego dnia rozwiązywać skomplikowane sytuacje. Książka prezentuje dojrzałą koncepcję nowego interdyscyplinarnego ujęcia problema­tyki zarządzania ryzykiem. Autor adresuje ją do menedżerów arm produkcyjnych i handlowych, ale także do prawników, polityków, urzędników, dziennikarzy i studentów. z pewnością pozwoli ona zrozumieć zawiłości nowej globalnej gospodarki XXI wieku. zaletą książki jest także to, że w zrozumiały sposób przedstawia proble­matykę ryzyka i proponuje odpowiednie narzędzia.

Dorota_1988 | 2014-02-10
Krzysztof Suchenek | 2013-11-05