Srodki zabezpieczenia prawnego konstytucyjnosci ustaw

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sejmowe
historyczna

Reprint monografii ,wydanej w 1928 roku, Macieja Starzewskiego profesora prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, posła na Sejm RP. ...Studiujacy dzis pracę M. Starzewskiego, oprócz przyswojenia w atrakcyjny sposób podanego imponujacego zestawu informacji, może się z niej nauczyć zaangażowania czy wręcz pasji badawczej, jasnosci i logiki wywodów, precyzji formułowanych sadów. Myslę również, ze uzyska także pewne argumenty merytoryczne w toczacym się i dzisiaj sporze o prawo do kontroli konst