Okładka książki Kobieta niezależna Kamila Rowińska

papier
Asiuk
7.5 (2 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Jeśli chociaż raz przeszło Ci to przez myśl i stanęło na drodze do spełnienia swoich marzeń i celów… Jeśli spowodowało, że nie odważyłaś się zrobić jakiegoś kroku… OBUDŹ SIĘ! TO WSZYSTKO, TO JEDNA WIELKA BZDURA! TWOJE CHOLERNE WYMÓWKI! PANICZNY STRACH! W zyciu nie zawsze wygrywają najmądrzejsci, najpiękniejsci i najbardziej przebojowi. Wygrywają Ci, którzy postanawiają wygrać! Kiedy ja...

OBUDŹ SIĘ!

TO WSZYSTKO, TO JEDNA WIELKA BZDURA!

TWOJE CHOLERNE WYMÓWKI!

PANICZNY STRACH!

Wygrywają Ci, którzy postanawiają wygrać!

Kiedy ja stawiałam swoje pierwsze kroki w biznesie, nie była ze mnie ani Sophia Loren, ani żadna alfa i omega. Byłam przeciętną, zakompleksioną dziewczyną, która pochodzi z rodziny, w której nikt nie osiągnął sukcesów.
Zaczynałam swoją karierę bez pieniędzy, zaplecza, wsparcia w kimkolwiek.
Jedyne co miałam to swoje nieśmiałe marzenia o tym, aby wieść lepsze życie.

Niezależnie od miejsca, w którym znajdujesz się teraz, właśnie Ty możesz zdobyć szczyt! Właśnie Ty możesz osiągać swoje cele!
Jeden po drugim, krok po kroku. Jak będziesz się wtedy czuła?
Jak zmieni się Twoje życie, gdy osiągniesz stabilizację finansową?
Jak będziesz się czuła gdy Twoja pewność siebie pozwoli Ci być duszą towarzystwa, gdy Twoja odwaga będzie wspierała każde Twoje przedsięwzięcia?
Gdy odważysz się sięgać po to, co Ci się od życia należy?

Przestań uciekać od rzeczy, które są trudne!
Stawiaj im czoła! Opuszczaj swoją strefę komfortu! Przestań oglądać się na innych! Rozwijaj się! Oczekuj wygranej!

Przeczytaj tą książkę. Pochłoń ją wręcz! Zastosuj w działaniu. Pozwól poprowadzić się na treningach do miejsc w Twoim wnętrzu, których istnienia nie podejrzewasz…Potrafię rozpalić w Tobie ogień. Wiem jak odkryć Twoje mocne strony. Zrób to, co trzeba i zacznij wreszcie żyć życiem, na które naprawdę zasługujesz!

Czego dowiesz się z książki?
- jakie są największe mity dotyczące pieniędzy i jak wpływają na Ciebie
- skąd wziąć pieniądze na inwestowanie
- w jaki sposób zarządzać budżetem domowym
- jak pogodzić rolę żony, mamy i businesswoman
- jak uczyć dzieci dyscypliny finansowej
- jak komunikuje się kobieta biznesu
- w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje kompetencje
- jak wzmocnić swoją samodyscyplinę

PRZECZYTASZ WYWIADY Z KOBIETAMI SUKCESU,

KTÓRE JUŻ DAWNO ZAROBIŁY SWÓJ PIERWSZY MILION!

źródło opisu: http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/40-kobieta-niezalezna.html

źródło okładki: http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/40-kobieta-niezalezna.html

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
szklaneczkus | 2014-06-12

Świetna książka dla kobiet chcących podnieść wydajność nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Autorka w fenomenalny sposób sprawia, że z łatwością utożsamiamy się w bohaterkami książki. Polecam każdej kobiecie która chce od życia czegoś więcej. Pozycja napisana jest w prosty i przejrzysty sposób, czyta się ją bardzo szybko, Polecam! :)

maggy4 | 2014-06-02
Przeczytana: 10 maja 2014

jest to książka-poradnik dla każdej myślącej kobiety. polecam. a autorkę podziwiam. kto był na jej szkoleniu ten wie o co chodzi.

pop321 | 2014-06-25
Maglas | 2014-06-22