Krew aniołów

Wydawnictwo: Albatros

SPRzEDAŻ OD 03-04-2009! zapierający dech w piersiach finał trylogii o Niewidzialnych, głęboko zakonspirowanej organizacji psychopatów, mordujących bez litości, bez wyraźnego celu i na masową skalę. Jej członkowie wierzą, że ludzkość została zarażona wirusem cywilizacji stymulującym cechy społecznie pożądane, a tylko oni są od niego wolni, są pierwotnym i myśliwymi, niczym wilki wśród stada owiec. Psychopatyczny seryjny zabójca zwany Sprawiedliwym ucieka z więzienia. Jego brat bliźniak, były analityk CIA Ward Hopkins, podejrzewa, że w ucieczce pomogli mu Niewidzialni, którzy przygotowują akt terroryzmu na wielką skalę. Po ostatnich starciach z tą organizacją Ward i agentka federalna Nina Baynam zaszyli się w lasach koło Waszyngtonu, starając się wymazać koszmar z pamięci. Na krótko. Fala przerażających zbrodni powraca... Czy Ninie i Wardowi uda się powstrzymać Dzień Aniołów planowaną przez Niewidzialnych apokalipsę.

Komig | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Zapierający dech w piersiach finał trylogii o Niewidzialnych, głęboko zakonspirowanej organizacji psychopatów, mordujących bez litości, bez wyraźnego celu i na masową skalę. Jej członkowie wierzą, że ludzkość została zarażona wirusem cywilizacji stymulującym cechy społecznie pożądane, a tylko oni są od niego wolni, są pierwotnym i myśliwymi, niczym wilki wśród stada owiec. Psychopatyczny seryjny zabójca zwany Sprawiedliwym ucieka z więzienia. Jego brat bliźniak, były analityk CIA Ward Hopkins, podejrzewa, że w ucieczce pomogli mu Niewidzialni, którzy przygotowują akt terroryzmu na wielką skalę. Po ostatnich starciach z tą organizacją Ward i agentka federalna Nina Baynam zaszyli się w lasach koło Waszyngtonu, starając się wymazać koszmar z pamięci. Na krótko. Fala przerażających zbrodni powraca... Czy Ninie i Wardowi uda się powstrzymać Dzień Aniołów planowaną przez Niewidzialnych apokalipsę.
Jak dla mnie za mało dynamiczna akcja jak na 400 stron książki.
Książkę oceniam na 4

Matylda Saresta | 2015-10-05

Ogromne zaskoczenie! Połączenie Connelly'ego i archiwum X! Rewelacyjna seria powieści!

Lilith | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016