Dyskusje o książce Błazen

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
5 lata temu
Czytamy w weekend
Skończona . Bardzo dobże się czytało .
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
Czarny piątek, czarne okładki
jedne podobały mi się bardzo, inne mniej.  Brooklyn  Błazen  Gra w kłamstwa  Frost i zastraszone miasto  Florystka  Jednym strzałem  Marina  Marina
Bohaterowie książek
1. Jerycho Z Barrons- wiadomo kto czytał nie musi pytać to poprostu Barrons 2. Curran - lew w skórze człowieka , prawdziwy alfa , niebezpieczny, te same cechy co u Barronsa 3. Vladimir lub Bones - obaj wspaniale wykreowani.
Wymienię/sprzedam (luty 2016)
AKTUALIZACJA : Sprzedam: OKOŁO 300 SZT, TYLKO SPRZEDAŻ : 2. Portret szpiegaPortret szpiega - Daniel Silva/ Nowa /idealny - 15,00 zł 9. Córeczka ; Noc jest moją porą ; Nie ma jak w domuCóreczka / Noc jest moją porą / Nie ma jak w domu - Mary Higgins Clark /Nowa / idealny -12,00 zł 12. 4 w 1 : Nowa / idealny- 12,00zł - W imię miłości - Kristin Hannach - Magiczna godzina -...
8 lata temu
Pokazuje 6 z 20