Potęga twoich emocji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Każda myśl zawarta w tej książce pomoże Ci lepiej zrozumieć wartość Twojej osoby i pokaże Ci, jakim kluczem otworzysz wrota do realizacji własnych pragnień.Jeśli Miewasz Uczucie Bezsilności i Ogromne Emocje Cię Paraliżują ta Książka Jest Dla Ciebie.Wiesz, że emocje odgrywają ważna rolę w Twoim życiu. Teraz naucz się je wykorzystywać do realizacji pragnień. zacznij świadomie kreować swoje emocje. Dzięki temu staną się one precyzyjnymi wskazówkami. Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu.Nauczysz się jak porzucić uczucie bezsilności i zrównoważyć swoje emocje. Książka uświadomi Ci znaczenie każdej emocji z ich bogatego spektrum towarzyszącego Ci każdego dnia, objaśni ich znaczenie, i pokaże jak z nich korzystać. Im bardziej jesteś wzburzony tym większą mocą dysponujesz. Poznaj praktyczne informacje, które możesz niezwłocznie wykorzystać w celu wykreowania więcej tego, czego pragniesz. Czy swoją potęgę umiesz w pełni wykorzystaća To najbardziej nowatorska i rewolucyjna książka z całej serii Sekret Prawo Przyciągania!

Maisa | 2018-07-28
Przeczytana: 25 lipca 2018

Po przeczytaniu poprzednich egzemplarzy książek tych autorów myślałam, że już powiedzieli wszystko. I owszem, powiedzieli. W każdej książce powtarzają to samo. Ale prawda jest taka, że mówią oni o prawach uniwersalnych, które nie zmieniają się z książki na książkę, ale są stałe. Są odwieczne. Zapytasz więc, dlaczego powtarzać ciągle to samo? Uczymy się poprzez powtarzanie. To raz. Czasami coś nam umknie, przeczytanie tego samego jeszcze raz jest tylko dla nas korzyścią. To dwa. A trzy - wystarczy, że jedno zdanie zostanie powiedziane inaczej i już nagle otwierają Ci się oczy. Tak więc powtarzanie tego samego zdecydowanie działa na naszą korzyść. I mimo, że - tak jak pisałam - wydawało mi się, że już wszystko wiem, to miałam rację - wydawało mi się.
Ta pozycja dała mi bardzo dużo i na pewno jeszcze bardzo mi da, bo będę ją wertować na okrągło. Polecam.

Zaczytana | 2014-03-03
Przeczytana: 03 maja 2013

No niestety - zakupiłam, ale nie zachwyca...
Oczywiście, jak w każdej widzimy coś z naszego życia i można wyciągnąć coś dla siebie, jednak jako całość raczej marnie.

Agniecha | 2012-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2012

Prawo Przyciągania jest wciąż interpretowane przez największych współczesnych filozofów. Nieustannie od 20 lat, para jego odkrywców Esther i Jerry Hicks badają i odkrywają kolejne tajemnice tego fenomenu na całym świecie. „Potęga twoich emocji” to kolejna publikacja z ich dorobku, która ukazuje jak wiele możemy osiągnąć za pomocą właściwych emocji.

Po raz pierwszy o Prawie Przyciągania usłyszałam na czwartym roku studiów, kiedy to koleżanka poradziła nam intensywne rozmyślanie o piórku w wybranym kolorze, który po pewnym czasie miało nam się objawić. Po tylu latach usłyszałam o tej nadzwyczajnej koncepcji po raz kolejny i to za sprawą małżeństwa Hicksów. Jednakże tym razem brak mi tej wiary, dlatego też filozoficzne rozważania autorów, dotyczących prawdziwej siły emocji, okazały się być nie tylko absurdalne, ale przede wszystkim męczące.

Dwójka badaczy, psychologów dzieli swoją publikację na dwa osobne rozdziały, które prezentują ten sam temat, ale z zupełnie innej strony....