Służąca Przewodnicząca Tom 11

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Służąca Przewodnicząca (tom 11)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Kaichou wa Maid-sama!
komiksy
raven

Misaki i Usui wraz z Sakurą i Kuugą wybierają się na jednodniową wycieczkę do gorących źródeł, jednak niechęć wokalisty UxMishi do przyjaciół swojej sympatii powoduje, że atmosfera robi się dość napięta. Czy cała wyprawa skończy się wielką awanturą? Niebawem ród Maki wydaje w swej restauracji z lokajami bankiet, na który zaproszony zostaje między innymi personel Maid Latte. Z jakiegoś powodu...

Niebawem ród Maki wydaje w swej restauracji z lokajami bankiet, na który zaproszony zostaje między innymi personel Maid Latte. Z jakiegoś powodu Misaki otrzymuje indywidualne zaproszenie od Tory. Co tym razem knuje przewodniczący samorządu Miyabigaoki?
W tym tomie również: zaskakująca zamiana płci oraz dodatek poświęcony młodszej z sióstr Ayuzawa!

źródło opisu: J.P.F. 2016

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

_TOLA_ | 2019-04-02

Lekka i zabawna komedia na poprawę humoru. Ciekawi bohaterowie. Tak naprawdę nie ma co się rozpisywać. „Służąca przewodnicząca” nie jest jakimś ogromnym dziełem, co za zadanie ma zmienić nasz światopogląd. Jest romansem z dużą ilością humoru i w tej kwestii spełnia swoje zadanie. Polecam również anime.