Kodeks wykroczeń /Kodeks postępowania w sprawach wykroczeń przepisy wprowadzające

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Stan prawny: październik 2008. W broszurze pod wspólnym tytułem KW zebrano podstawowe akty ogólnie pojętego prawa wykroczeń. Całość poprzedza interesujące wprowadzenie prof. dr. hab. Tomasza Grzegorczyka, omawiające założenia poszczególnych kodeksów. Dwunaste wydanie broszury uwzględnia nowy tekst jednolity Kodeksu wykroczeń oraz ostatnie nowelizacje Kodeksu w sprawach o wykroczenia. Hasła przybliżające treść artykułu i umożliwiające szybką orientację w treści. Rozbudowany indeks rzeczowy. Precyzyjny system oznaczeń. Przypisy informujące o zmianach. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

arabela | 2012-10-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012