Bayern Monachium

Buchmann
2013-10-23
2013-10-23
9788378819257
Bayern Monachium piłka nożna kluby piłkarskie

Okładka książki Najwięksi trenerzy futbolu zdradzają tajemnice sukcesu Christophe Paillet, Daniel Riolo
Najwięksi tren... Christophe Paillet,...
Okładka książki Pele, Boniek i ja Rafał Nahorny, Stanisław Terlecki
Pele, Boniek i ja Rafał Nahorny, Stan...
Okładka książki Engel. Futbol na tak Jerzy Engel, Maciej Polkowski
Engel. Futbol ... Jerzy Engel, Maciej...

Chciałem się czegoś dowiedzieć o klubie z Monachium, który bardzo lubię, ale z tej książki dowiedzieć zbyt dużo się nie da. Malutka książeczka więc i malutko informacji. Musiałem poczekać aż do 2018 roku (jakieś 7 lat),aż wyszło porządne 344 stronicowe wydanie, niemieckiego autora Uliego Hesse.

Warta uwagi. Historia jednej z najbardziej znanych drużyn piłkarskich na świecie w pigułce, której moc oceniam na dużą.

średnia książka czytałem ją gdy miałem 7 lat i nawet wtedy mi się nie podobała chociaż miałem manie na bayern

Odpowiednia dla osób, które interesują się piłką nożną, przy czym nie są stricte fanami Bayernu Monachium, a jednak chcą dowiedzieć się coś o historii klubu, znanych postaciach, itd. Dla prawdziwego fana to trochę za mało.

• Biografie i wspomnienia
  • Sportowe