Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej

Okładka książki Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej Cezary Chwała, Antoni Gwardys, Eliza Lamer-Zarawska
Okładka książki Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej
Cezary ChwałaAntoni Gwardys Wydawnictwo: PZWL Wydawnictwo Lekarskie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
PZWL Wydawnictwo Lekarskie
2012-01-01
2012-01-01
9788320043372
kosmetologia kosmetyka leki naturalne

Książkę lubię i korzystam dość często, przydałoby się rozszerzenie, ale póki co najlepsze opracowanie jakie znalazłam w zakresie roślinnych surowców kosmetycznych.

Książka dość wyczerpująco opisuje właściwości roślin oraz ich działanie kosmetyczne. Jednakże czasem dość trudno przez nią przebrnąć, bo większość informacji to takie "suche" fakty. Uważam, że nie jest niezbędna, jeśli chodzi o edukację kosmetyczną, jednak jeśli ktoś interesuje się szczególnie ziołolecznictwem, to polecam.

• Kosmetologia
  • Uroda i moda
  • Studia

Dodaj cytat z książki Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej