Złamane serca w sieci

Okładka książki Złamane serca w sieci Emma Garcia
Okładka książki Złamane serca w sieci
Emma Garcia Wydawnictwo: Sonia Draga literatura piękna
Never Google Heartbreak
Sonia Draga
2014-02-05
2014-02-05
Monika Wyrwas-Wiśniewska
romans rozstanie miłość walka

Książkę czytało się miło, początkowo bardzo mi się podobała, jednak już pod koniec nudziła mnie i chciałam jak najszybciej ją skończyć. Jest to typowa książka o przeżyciach kobiety, której ktoś złamał serce. Historia bardzo realistyczna, ale mną jakoś nie zachwyciła.

Bardzo fajna książka czyta sie super jak dla mnie momentami odnosiłam wrazenie jakbym czytała o samej sobie...

Lektura łatwa i przyjemna, czasem trochę smutna,dająca do myślenia czy aby na pewno zawsze chodzi o miłość?... a może o wygodne życie, strach przed samotnością?
Dobrze się czyta. Dla mnie przyjemna chwila wytchnienia po przedświątecznych porządkach.

Bohaterowie: 6/10

Akcja: 6/10
Sposób pisania autorki: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 8/10

Zwykła historia, która może dotyczyć każdej czytelniczki. Niejedna kobieta miała już złamane serce przez mężczyznę i później cierpiała, a bohaterka próbuje sobie z tym poradzić na swoje sposoby, aż w końcu znajduje lek na swoje cierpienie - miłość, chociaż wcześniej nie była świadoma, że ma ją tak blisko siebie.

Ogólnie książka warta przeczytania, ale mnie osobiście zbytnio nie zachwyciła.

Ogólnie książka warta przeczytania, ale mnie osobiście...

Lekka książka, nie było w niej nic nadzwyczajnego. Idealna do poczytania na jesienne wieczory pod kocem i kubkiem gorącej herbaty

Bardzo fajna historia, tylko nie rozumiem po co autorka wydaje dwie takie same książki pod innymi tytułami i okładkami.
Warta jest uwagi. :D

Warta jest uwagi. :D

Lubię tego typu powieści. Jest to książka, którą pozwala oderwać się od życia codziennego i najzwyczajniej w świecie odpocząć. Nie zmusza nas do ciągłego analizowania, nie przygnębia, jest lekka i idealna jeśli chcemy oderwać się od tych lepszych, troszkę bardziej wymagających książek.

Fabuła porównywalna do typowych filmowych komedii romantycznych. Główna bohaterka ze złamanym sercem, fazy żałoby po rozstaniu i nagłe zawirowania w jej życiu. Niby zwyczajne, niby oklepane, ale opisane z tak fajnym poczuciem humoru, że czyta się ją bardzo szybko i z przyjemnością!

Nie jest to literacki majstersztyk, ale jeśli mamy ochotę wyluzować przy kawie i książce to ta nada się do tego idealnie!

Bardzo przyjemna i szybko się czyta. Od połowy książka tak mnie wciągnęła że zarwałam noc i musiałam wiedzieć jak się potoczą losy Viv :)

Bardzo ciekawie napisana książka, wątek miłosny również ciekawy, trochę zamieszania w swoim życiu główna bohaterka miała - a ja miałam chwile, w których porównywałam ją do siebie i chwile, w których udusiłabym ją gołymi rękoma (np. za to jej wahanie się). Bardzo lekka, polecam :D

• 2016
  • 2015