Dziecko a skłonności homoseksualne

Okładka książki Dziecko a skłonności homoseksualne Linda Ames Nicolosi, Joseph Nicolosi
Okładka książki Dziecko a skłonności homoseksualne
Linda Ames NicolosiJoseph Nicolosi Wydawnictwo: W drodze Seria: Psychologia i wiara religia
religia
Psychologia i wiara
A Parent's Guide to Preventing Homosexuality
W drodze
2013-01-01
2013-01-01
Anna Jetkowska
terapia reperatywna homofobia transfobia kościół katolicki homoseksualizm tożsamość płciowa LGBT homoseksualizm a religia

Po pierwsze, nie ma takiej drugiej książki (przynajmniej nie u nas). Po drugie, napisana jest z szacunkiem (więc osoby, obawiające się ideolo-napastliwości mogą spokojnie wziąć ją do ręki). Najważniejsze jednak, że po trzecie - jest PRAKTYCZNA.
Dotychczas uczono nas, że orientacja seksualna jest widoczna dopiero PO uzyskaniu dojrzałości osobowej. Obecnie trwa polityczno-medialna moda na twierdzenie, że już wcześniej. NIE - wcześniej, mogą się dziać różne rzeczy, natomiast nie świadczą one o orientacji. Jeszcze niedawno było kategoria "zaburzenia tożsamości płciowej" - i tak naprawdę o nich,w przypadku dzieci, jest ta książka. A problem z akceptacją swojej chłopięcości / dziewczęcości u maluchów istnieje i ma bardzo wiele możliwych przyczyn. Bardzo często związanych z postępowaniem rodziców, zwłaszcza ojców (choć nie tylko).
Praktycy, zainteresowani bardziej dobrem swoich podopiecznych, niż kwestiami ideolo, jak najbardziej czytajcie!

• Chcę kupić
  • Psychologia
  • Ewentualnie do kupienia
  • Do kupienia
  • Valore mobiliare - psychologia i rozwój
  • Dzikie stwory - sztuka wychowania
  • Psychologia - W drodze

Dodaj cytat z książki Dziecko a skłonności homoseksualne