Wizje śmierci

Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz
Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 19)
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Visions in Death
morderca, zagadka, śmierć

Nowy Jork, lato 2059 roku. Porucznik Eve Dallas przemierza mroczne zakamarki Manhattanu, tropiąc psychopatycznego mordercę, który upodobał sobie młode kobiety o ciemnych oczach i długich brązowych włosach. Pierwsza ofiara została znaleziona w Central Parku - leżała na kamienistym brzegu jeziora, z dłońmi złożonymi jak do modlitwy. Nie miała na sobie nic oprócz czerwonej wstążki zaciśniętej na szyi. Nie miała też oczu - zabójca usunął je z chirurgiczną wręcz precyzją.. Eve Dallas gorączkowo szuka wyjaśnienia makabrycznej zagadki. Musi odnaleźć mordercę, zanim jej koszmarne przeczucia staną się rzeczywistością.

Bardzo lubię tę serię...Główna bohaterka to policjantka Eva Dallas, która w każdej części prowadzi inne śledztwo. Oczywiście jest trochę i scen miłosnych.

Marysieńka | 2011-11-27
Przeczytana: 2007 rok

Kolejna powieść z cyklu o Eve Dallas, porucznik nowojorskiej policji, pięknej kobiecie i doskonałym detektywie. Tym razem Eve tropi seryjnego zabójcę. który upodobał sobie młode kobiety o brązowych, długich włosach i ciemnych oczach. Eve ma koszmarne przeczucie dlatego za wszelką cenę chce wytropić mordercę, zanim....No właśnie....Ta jak wszystkie pozostałe powieści cyklu i ta jest na swój sposób niepowtarzalna i interesująca, przez co doskonale się czyta. Przykuwa uwagę, wywołuje dreszcz emocji...Polecam.

Zapowiadało się fajnie ... Lecz już na 58 stronie, domyśliłam się kto popełnił to zabójstwo i uznałam że nie ma sensu tracić czasu na dalsze czytanie, jeśli czekają na mnie lepsze książki.

asia_32 | 2015-02-17
Przeczytana: 16 lutego 2015

Kolejny wciągający kryminał z Eve Dallas,tym razem pani porucznik tropi seryjnego mordercę,który dusi kobiety i pozbawia ich oczu.Polecam!!

rumiko | 2016-03-21
Na półkach: Przeczytane, Kryminał
Przeczytana: 21 października 2015

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

Małgorzata Chabzda | 2014-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2014

Świetna część ale niestety już się pogubiłam która to z kolei. Tym razem mamy do czynienia z dość brutalnymi morderstwami więc moim zdaniem książka nieźle trzyma w napięciu. Polecam.

Assapan | 2011-02-20

Chyba to był mój pierwszy kryminał... Nie licząc "Słodkiej zemsty".

| 2012-02-09

Rewelacyjna seria książek In Death, książki opisują policjantkę i jej życie. Wspaniałe opisy, fabuła, akcja, połączenie romansu i sensacji.. świetne zakończenie. Dzięki tym książkom przeżywamy cały wachlarz uczuć.. przeżywamy radości, smutki, odczuwamy, pragnienia, nienawiść.

Sasanka15 | 2013-08-23

Zaskakująca, ciekawa.. Polecam :)

Ann | 2015-06-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane