Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kod Dakotów

Tłumaczenie: Andrzej Sawicki
Wydawnictwo: Rebis
6,36 (64 ocen i 6 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
3
8
8
7
19
6
19
5
12
4
1
3
1
2
1
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
The Dakota Cipher: An Ethan Gage Adventure
data wydania
ISBN
9788375103397
liczba stron
432
słowa kluczowe
tajemnica, Indianie, odkrycie, przygoda
język
polski

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie. Badacz i pogromca tajemnic Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia Tymczasem na jego drodze staje Norweg Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefak - tmłot Thora, który ostatnio...

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie. Badacz i pogromca tajemnic Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia Tymczasem na jego drodze staje Norweg Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefak - tmłot Thora, który ostatnio zlokalizowano w Północnej Ameryce. Mówi się o nim, że może kontrolować pogodę dzięki nieznanym dotąd regułom. Ethan jest gotowy aby wyruszyć do Nowego Swiata aby go odnaleźć. Podróżując po rozległych dzikich przestrzeniach Ameryki przemierza terytoria Indian, rozmawia z prezydentem Jeffersonem w Waszyngtonie, doświadcza licznych przygód.Kod Dakota to pełna pasji, dowcipu oraz napisana w świetnym stylu powieść, dzięki której Ethan Gage staje się bohaterem także dla fanów Jamesaa Rollinsa, Dana Browna i Bernarda Cornwella. Uzbrojony w tomahawk i strzelbę, Etan Gage jest żywym wspomnieniem tego, co symbolizuje neoamerykanina, wielkiego duchem i pragnieniem przygody.

 

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 959
Shimik | 2012-07-08
Na półkach: Przeczytane

Jeśli ktoś lubi książki z domieszką historii w tym przypadku Kampanii Egipskiej Napoleona Bonapartgo i ogólnie tamtych czasów to serdecznie polecam ten thriller naprawdę jest warty przeczytania.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy Rutkiewicz

szkoda tylko, że Wanda nie pisała pamiętnika, a wspomnienia innych są ukierunkowane w stronę jej śmierci

zgłoś błąd zgłoś błąd