Rynek finansowy. Inspiracje z integracji europejskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
biznes, finanse

W książce zaprezentowano dorobek naukowy w zakresie aktualnych zjawiska występujących na rynku finansowym kilkudziesięciu badaczy, pracowników czołowych krajowych ośrodków akademickich. Spektrum prezentowanych zagadnień jest bardzo szerokie i rozciąga się od kwestii związanych z funkcjonowaniem instytucji o znaczeniu ponadnarodowym do narzędzi finansowych i strategii stosowanych przez podmioty finansowe i niefinansowe.

Chaoticreader | 2016-04-11