Polityka państwa w zakresie finansowania inwestycji mieszkaniowych

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Praca ma charakter normatywno-diagnostyczny, prezentując z jednej strony podstawowe koncepcje polityki mieszkaniowej, z drugiej zaś studium porównawcze prowadzonych polityk mieszkaniowych i ich wpływu na system finansowania inwestycji mieszkaniowych w krajach Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Autor przedstawia również: własne, oryginalne rozwiązania dotyczące mechanizmów finansowania inwestycji mieszkaniowych w odniesieniu do przyjętych celów polityki finansowej, oce