Chińskie igrzyska

Wydawnictwo: Sonia Draga

zamachy, spiski, podwójna gra... Ten trzymający w napięciu thriller ukazuje zapierające dech w piersiach prawdopodobieństwo jednej z największych katastrof geopolitycznych ostatnich dziesięcioleci. Czyżby Chińskie igrzyska stanowiły ostrzeżenie przed tym, co absolutnie nie powinno się wydarzyćaPekin, sierpień 2008 roku. Adrien Laurnet, były agent kontrwywiadu ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo właścicielce firmy zbrojeniowej, pragnącej wybadać dyskretnie chiński rynek, ciągle zablokowany embargiem. Wszystko zostało idealnie zaplanowane, aby wizyta przebiegła spokojnie, zapewniając Adrienowi przypływ gotówki, której brak zaczyna odczuwać po rujnującym go finansowo rozwodzie.Nie wszystko da się jednak przewidzieća Podczas ceremonii otwarcia igrzysk samolot bezzałogowy eksploduje tuż nad trybuną rządową. Czy był to zamacha Wybucha powszechna panika. Dziesiątki tysięcy obywateli zachodniego świata znajduje się nagle pod kontrolą wojska. Od tej chwili nikomu nie wolno opuścić miasta. Wszystkie ambasady są w stanie wrzenia, ale nie mogą wiele zdziałać. Wygląda na to, że ziścił się najgorszy możliwy sen organizatorów mistrzostw a

saigon | 2013-12-08

Prawdopodobnie najgorsza książka wydana przez Sonię Dragę. Wystarczy spojrzeć na liczbę czytelników na tym portalu.

moolat91 | 2012-03-13
Na półkach: 2012, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 10 marca 2012

Dałbym 9 gwiazdek, niestety finał tej książki (skądinąd ciekawej) jest najzwyklej w świecie słaby w porównaniu z resztą powieści.

KAROL | 2015-11-28
Dariusz_1456 | 2014-11-01