biznes, finanse

Podstawy rachunkowości to nowy podręcznik akademicki opracowany przez pracowników Katedry Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych i zarządzania -Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autorzy wyjaśniają w nim w sposób przystępny teoretyczne podstawy, założenia i koncepcje rachunkowości poczynając od funkcjonowania kont księgowych, poprzez najważniejsze zagadnienia związane z pomiarem, wyceną i ewidencją operacji gospodarczych, kalkulacją kosztów jednostkowych, a kończąc na problematyce spr

Majkel | 2011-04-17
Przeczytana: 2010 rok