Wojna cieni

Tłumaczenie: Monika Wiśniewska
Wydawnictwo: Sonia Draga
Ghost war

John Wells, amerykański agent CIA, znany czytelnikowi z Wiernego szpiega, powraca do Afganistanu. Kiedy do CIA dociera dowód na to, że Talibowie ponownie coś szykują, wspierani przez jakieś obce, nieznane mocarstwo, Wellsa nie trzeba zbyt długo namawiać do misji w celu wybadania sytuacji. Ale to, co udaje mu się tam odkryć zupełnie nie przystaje do tego, czego się spodziewał. Śmiertelnie...

Śmiertelnie niebezpieczne rozgrywki w Chinach, misja w Korei Północnej zakończona fiaskiem, Iran zdeterminowany, by posiadać własną broń jądrową, wtyczka w szeregach CIA, która lada chwila zapali lont, nie pojmując do końca konsekwencji swoich czynów - akcja nie zwalnia ani na moment. Rzeczywiste zagrożenia, autentyczne detale, scenariusz równie dramatyczny, co wiarygodny - Berenson stał się mistrzem w swojej sztuce.

źródło opisu: Sonia Draga, 2009

Janzon | 2013-03-01

Bardzo dobra książka z dużą ilością akcji. Polecam.

Inka | 2013-09-21

niezła