Elektroniczna gospodarka w Polsce raport 2007

Wydawnictwo: Instytut Logistyki i Magazynowania
biznes, finanse

Internet stał się nieodłącznym elementem nowoczesnego biznesu. Handel elektroniczny regularnie się rozwija, a wartość sprzedaży online przekroczyła w 2007 roku kwotę 4,5 mld. zł. E-gospodarka coraz silniej wywiera wpływ na handel, przemysł i usługi, gwarantując poprawę jakości obsługi oraz szybkości dokonywanych transakcji. Najnowszy raport Elektroniczna gospodarka w Polsce opracowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania na zlecenie Ministerstwa Gospodarki przedstawia szczegółową analizę po