Tajemnica pustyni

Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
On the Run
powieść, ubóstwo, życie, pustynia

Zdjęcie było ostrzeżeniem - znaleźli ją. Przez osiem lat Grace Archer miała nadzieję, że ten dzień nie nadejdzie, choąw głębi serca wiedziała, że będzie inaczej. Przywiozła swoją córkę, Frankie, na wiejską farmę w Alabamie,wmiejsce, które równie dobrze mogło się znajdować na końcu świata. Ale wysłany za nimi zabójca gotów był zapuścią się nawet tam. I najwyraźniej właśnie je znalazł. Grace zdecydowała się na ucieczkę, żeby zapewnią bezpieczeństwo ośmioletniej córce. Agencja winna Grace wdzięczność i opiekę nieoczekiwanie ją opuściła. Jedynym sojusznikiem pozostał ktoś bardziej niebezpieczny od najgorszego wroga. Jake Kilmer, którego nie widziała od tragicznych wydarzeń sprzed ośmiu lat, żąda, by powierzyła mu jedyną na świecie rzecz, cenniejszą dla niej niż życie.

pchelka3 | 2014-09-01
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Dość dobra ,ale nie rewelacyjna.Na plus jest to że trzyma do końca w napięciu,dodatkowy wątek miłosny w tle i dość wyraziści i charakterystyczne postaci.Na minus można uznać to że historia jest mega nie prawdopodobna.

Paulina Kwiatkowska | 2012-09-06

,,Zdjęcie było ostrzeżeniem - znaleźli ją.

Przez osiem lat Grace Acher miała nadzieję, że ten dzień nie nadejdzie, choć w głębi serca wiedziała, że będzie inaczej.
Przywiozła swoją córkę, Frankie, na wielką farmę w Alabamie, w miejsce, które równie dobrze mogło się znajdować na końcu świata. Ale wysłany za nimi zabójca gotów był zapuścić się nawet tam. I najwyraźniej właśnie ją odnalazł." Tekst z okładki

Kilmer uciekał przed zabójcami, którzy chcieli go uśmiercić. W ostatniej chwili zdążył wyciągnąć granat, który zatrzymał pościg. szybko udał się do helikoptera, który już na niego czekał i odleciał. Ze sobą miał pewien woreczek z dwoma szmaragdami na wierzchu...Grace i Frankie mieszkały wraz z Czarlim, który przygarnął je, gdy dziewczynka miała pół roku. Matka miała darmowe mieszkanie w zamian za ujeżdżanie koni i sprawienie, żeby farma zaczęła przynosić dochody. I tak też się stało. Teraz Frankie miała już 8 lat i chciała brać udział w konkursie jeździeckim. Dodatkowo grała...

Agata | 2012-09-18
Przeczytana: 16 września 2012

Cudowna książka, od pierwszych stron wciąga tak że nie można się oderwać . Wraz z bohaterką przeżywa się jej rozterki ,a tamten świat przez chwile widzimy tak że naszymi oczami . Grace wydaje się być osobą pewną siebie posiadającą wiarę w to co robi. Jednak jej podeście do koni jest opisane w taki sposób że nie sposób nie być ciekawym tego widoku. Rzecz w tym że tak naprawdę nie wiemy jak ta historia się zakończy . Wystarczył jeden niespodziewany moment by porwać córkę głównej bohaterki. Franki też nie wydaje się być zwykłą ośmioletnią dziewczynką . Jej pasją są konie i muzyka . Nad zwyczajny talent pozwala jej słyszeć muzykę w szumie wiatru i innych podświadomie wyczuwalnych wydarzeniach. Naprawdę bardzo polecam tę książkę .

Ilona | 2015-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Jak dla mnie trochę zbyt banalne zakończenie...właściwie chodzi mi o koniec prześladowcy...ale ogólnie to taka sensacja ze Stanów...

Katarzyna | 2016-08-01
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane