Lockheed P-38 Lightning cz.3

Wydawnictwo: Aj-Press

W części trzeciej zawarty jest opis techniczny samolotu uzupełniają go liczne rysunki oraz zdjęcia detali. Opisano również malowania i oznakowanie tego samolotu. Ilustrują je barwne plansze m.in. przedstawiające malowania maszyn McGuire ,a. Przydatna modelarzom będzie kolejna porcja danych o rozmieszczeniu napisów eksploatacyjnych na barwnej planszy na wkładce w formacie A2. Dodatkowo pokazano dwa wnętrza kabin pilota.

Raduss | 2015-12-31
Adam | 2010-09-19