Szczytowe stany świadomości

Peak states of consciuousness
rozwój, zmiana
poradniki
nikita181

zczytowe Stany Świadomości - innowacyjne podejście do uzdrawiania naszej Świadomości. Nowy paradygmat w rozwoju osobistym! Wszyscy możemy zaobserwować, że niektórzy ludzie są bardziej szczęśliwi niż inni, osiągają łatwiej i więcej sukcesów, są zdrowsi i bez trudu znoszą niepowodzenia. Oczywiście jest wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. W obecnie obowiązującym w psychologii paradygmacie,...

Wszyscy możemy zaobserwować, że niektórzy ludzie są bardziej szczęśliwi niż inni, osiągają łatwiej i więcej sukcesów, są zdrowsi i bez trudu znoszą niepowodzenia. Oczywiście jest wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. W obecnie obowiązującym w psychologii paradygmacie, funkcjonuje przekonanie, że tacy ludzie mieli lepsze dzieciństwo, doświadczyli mniej traum, powstali ze zdrowszego materiału genetycznego, mieli lepszych przyjaciół itp.

Ta wspaniała książka, przedstawia innowacyjne, zupełnie nowe, paradygmatyczne podejście do uzdrawiania naszej Świadomości, łącząc informacje z rozmaitych dziedzin biologii komórkowej, psychologii, inżynierii, praktyk duchowych i szamanizmu.

W szczególności wskazuje ona w jak silny sposób trauma, szczególnie wydarzenia prenatalne i rozwojowe oddziałuje na naszą świadomość i zdrowie oraz pokazuje, jak uzdrawianie określonych aspektów tej traumy pozwala na osiąganie Szczytowych Stanów Świadomości.

źródło opisu: Wydawnictwo New Dawn 2009

źródło okładki: Wydawnictwo New Dawn 2009

Isabelle | 2017-07-26

Książka jest napisana dosc kosmicznym jezykiem, co nie znaczy ze niezrozumialym. Z jednej strony Grant za mało skupia się na WHH poświęcając uwagi innym technikom jak np biofeedback, z drugiej dobrze że opisał szczegółowo jak samemu wchodzić w proces Wewnętrznego Spokoju (uprzedzając jednak czytelnika o mozliwych skutkach ubocznych co również się chwali). Przyznam, że jednak oczekiwałam po tej pozycji czegos więcej.

Agnieszka Kobyłecka | 2018-09-01
Na półkach: Teraz czytam