Żywienie dzieci w zdrowiu i chorobie

Wydawnictwo: Help-Med
9788391941676
poradniki

Książka została opracowana przez zespół lekarzy z I-szej Katedry Pediatrii Uniwersytetu w Poznaniu.Książka o charakterze kompendium dostarcza aktualnych i niezbędnych informacji dotyczących zasad żywienia dzieci zarówno zdrowych jak i chorych, a także dietę kobiety ciężarnej i jej wpływ na rozwój dziecka. Wiele miejsca poświęcono zagadnieniom związanym z żywieniem niemowląt oraz dzieci i młodzieży.Zakres omawianej tematyki jest bardzo obszerny, obejmuje wiedzę niezbędną w codziennej praktyce lekarza pediatry, lekarza pierwszego kontaktu oraz w profilaktycznej działalności pielęgniarek.

Agata | 2013-07-24
Paulina | 2010-06-16