Rolling Stones Prawdziwe przygody

Wydawnictwo: Kagra
hobby

Dociekliwy_Kotek | 2011-03-06
Przeczytana: czerwiec 2010

Co za nudna książka! Biografia Wyszogrodzkiego jest znacznie, znacznie lepsza! Suchy spis dat występów, który na setnej stronie brzmi tak samo jak na pierwszej, nic się nie dzieje, biografia zespołu ciągnie się w nieskończoność i gdzieś ginie atmosfera i magia tamtych czasów. "Taa, tak właśnie było", panie Richards? Ze względu na jeszcze bardziej nużący opis peregrynacji autora z muzykami po Stanach powinna nosić podtytuł "Moje prawdziwe przygody", a nie "Prawdziwe przygody The Rolling Stones", bo o zespole akurat jest tam najmniej. Punkt za absolutny brak samokrytyki, megalomanię i bufonadę, takiego czegoś to już dawno nie widziałam. Stanowczo nadaje się na przemiał.

mumin_king | 2013-09-14

Nie zgadzam się z wieloma opiniami na temat tej książki. Trafia w trudny okres dla zespołu, pozwala poznać Jonesa no i dodatkowo ma fajną konstrukcję w formie opowiadania (choć swoje przeżycia odnośnie wyjazdu w trasę, autor mógł sobie akurat darować). Nic wybitnego, ale czyta się lekko.

Stardust | 2016-08-13
Dżordżo | 2015-11-11