Fabryka humoru wojskowego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
rozrywka

Jak długo istnieje wojsko, tak długo będzie i humor wojskowy. Humor wojskowy jest specyficznym, zupełnie odrębnym rodzajem rozrywki, która w realnych warunkach służby wojskowej nie zawsze nią była lub jej charakter nosiła. Humor wojskowy powstawał z momentem powstawania pierwszych wojowników i rozwijał się bezustannie w Polsce i na świecie. Pierwszą częścią tej publikacji w formie tego Tomika, zawierającego humor wojskowy drugiej połowy kończącego się naszego XX wieku, autor chce rozweselić wszystkie grupy społeczne, które po niego sięgną.

Edyta | 2017-02-11
jpietruszka | 2014-12-07