Manga fantasy. Rysowanie jest łatwe

Tłumaczenie: Karina Duczyńska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Fantasy zeichnen leicht gemacht : zauberhafte Elfen, magische Feen, grimmige Zwerge : mit Schritt-für-Schritt-Abbildungen
manga, rysunek
hobby

z każdym etapem rysowania zanurzamy się coraz głębiej w świat pełen fantastycznych postaci i mrocznych kreatur. Rysowanie sylwetek, ciał, strojów i akcesoriów zostało szczegółowo opisane krok po kroku. Książka poprowadzi Cię od pierwszej kreski do narysowania wspaniałych postaci i ciekawych scen fantasy. Liczne inspirujące wskazówki pomogą także najmłodszym rysownikom zbudzić do życia własne, fantastyczne postacie.

eMiX | 2014-12-12

Moim zdaniem dosyć słaba pozycja. Nie wiem, czy to kwestia tego, że bardzo mi się nie podoba kreska autorki, czy rzeczywiście jest cienko... Niektóre postaci mnie wręcz przerażały. O ile inne poradniki mogłyby jakoś nakierować, o tyle ten może raczej skrzywić (imho) i sprowadzić na jeden, niezbyt dobry tor.

Debitto | 2016-06-02
Jakly | 2015-10-30