Uśmiech bałwanka. Trójwymiarowe obrazki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
hobby

Był piękny wigilijny poranek. Wszystkie dzieci wyszły na dwór, by bawić się na śniegu. Nie mogły doczekać się wieczerzy i prezentów pod choinką. Kasia i Jasio do wieczora lepili bałwana w ogrodzie. Miał nos, oczy i guziki z węgielków, a na głowę Jaś włożył mu stary kapelusz dziadka... Kolorowa, z pięknymi, trójwymiarowymi obrazkami książeczka dla najmłodszych. Po naciśnięciu guziczka dzieci usłyszą świąteczną melodię. W serii pojawiły się następujące tytuły: Wigilijna podróż Mikołaja, świąteczne prezenty, Uśmiech bałwanka, Choinkowe czary.

katie | 2011-05-28
Przeczytana: grudzień 2010