Jak wyglądać sexy

Wydawnictwo: AWM
hobby

Szukasz sposobu, by podkreślić zalety swojej figury? Pragniesz prezentować się doskonale w swoich ubraniach niezależnie od kształtów, jakimi obdarzyła cię natura? Posłuchaj, co ma na ten ma do powiedzenia Bradley Bayou, projektant pracujący dla takich gwiazd, jak: Oprah Winfrey, Eva Longoria czy Salma Hayek. Bayou wie, że nie ma dwóch takich samych typów sylwetki. Figura każdej kobiety stanowi naturalną kombinację jej kształtu, wzrostu i wagi. Sekret jego skuteczności to przekonanie, że doskonała równowaga proporcji stanowi istotę seksownego wyglądu. Poradnik to przewodnik po świecie stylizacji. Przewodnik skrojony na twoją miarę! Podpowiemy ci, jakimi kryteriami się kierować przy zakupie ubrań. Sporządzimy wspólnie z tobą listę niezbędnych zakupów! A zaczniemy od ustalenia, który z 48 typów sylwetki opracowanych przez Bayou posiadasz i do której z 48 PRZYMIERZALNI powinnaś się udać. W każdej z nich znajdziesz cenne rady na temat ubrań i dodatków, wskazówki, co wybierać, by wyglądać naprawdę atrakcyjnie! Strategia podkreślania zalet twojej figury i umiejętnego tuszowania mankamentów zagwarantuje doskonały wygląd, niezależnie od sylwetki, w każdej sytuacji.

Terpentulla | 2010-11-24
Przeczytana: 2010 rok

Przejrzyście wytłumaczone, co, kiedy i dlaczego należy nosić, aby prezentować się doskonale bez względu na figurę. Po prostu mierzymy się w talii, biuście i biodrach, dodajemy do tego wzrost, patrzymy do tabelki na pierwszych stronach i określamy typ naszej figury określony kolorem. Potem już tylko przeskakujemy na określoną stronę i gotowe.
Wielki plus za wyróżnienie nie tylko kilku podstawowych figur, ale dodanie do tego ważnego elementu jakim jest wzrost. Także świetny jest podział ze względu na tuszę - np.podobnie, ale z pewnymi różnicami ubierać się będzie mała i drobna a wysoka i tęga klepsydra.
Polecam !

Bebe | 2013-06-09

Oprócz porad jak ubierać się aby dobrze wyglądać dla kobiet o różnych typach sylwetek (autor uwzględniając wzrost, wymiar tali, ramion i wagę wyróżnił ich aż 48) autor zdradza zasady jak kompletować garderobę łącznie z listą rzeczy, jakie powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety.

książek: 2017
Eleonora | 2016-03-17