Labrador Retriever

Wydawnictwo: Rea
9 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
flora i fauna

Książka poświęcona najpopularniejszym psom świata. Powinien ją nabyć każdy nowy właściciel labradora. Omówiono w niej: pochodzenie labradora retrievera wzorzec rasy codzienną pielęgnację tresurę zrozumienie zachowań psa i in. Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,

hannahmontana | 2011-04-24
Przeczytana: 18 grudnia 2008

Mimo, że nie mam tego psa i nigdy nie miałam - przeczytałam tą książkę. Koleżanka mi ją pożyczyła i tak jakoś się za nią zabrałam... Cieszę się, że ją przeczytałam, ponieważ wiele uczy na temat tych psów, jest przyjemna. Polecam ją nie tylko właścicielom tych psów, ale również osobom, które kochają psy.

Bardzo dobra książka dla początkujących,którzy chcą się czegoś dowiedzieć o tych pieskach, wiele przydatnych wiadomości. Warto przeczytać przed przygarnięciem psiego przyjaciela :)

Kasia | 2015-02-19
| 2010-09-22