Drzewa w ogrodzie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Klon, platan czy grusza? Róża przepięknie pnąca się po pniu dorodnego drzewa? Drzewo o egzotycznym purpurowym listowiu? Ozdobna wiśnia rozkwitająca na wiosnę? Jeśli chcesz upiększyć swój ogród, już teraz wybierz gatunek drzew, które pasują do Twojej koncepcji, i dowiedz się, w jaki sposób je pielęgnować! Setki bajecznie kolorowych fotografii zachęcają do rewolucji w ogrodzie. Dowiedz się, jakie zimozielone krzewy dobrze skomponują się z okazałymi drzewami lisciastymi, które gatunki pasują do poszczególnych rodzajów gleb i w jaki sposób w małym ogrodzie uprawiać drzewa w donicach. Poradnik zadowoli zarówno tych, którzy dopiero przystępują do aranżacji ogrodu, jak i wieloletnich posiadaczy zadrzewionej oazy wokół domu. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,