Taniec brzucha /Eliksir życia z krajów orientu

Wydawnictwo: Projekt
7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
hobby

Taniec brzucha to prawdziwy triumf kobiecości. Pozwala odkryć własne ciało, a będąc w przeważającej części improwizacją, daje możliwość wyrażenia siebie, własnego temperamentu i osobowości. To krok ku wolności i niepowtarzalne doświadczenie swej seksualności i swego piękna.W książce Taniec brzucha. Eliksir życia z krajów Orientu odnaleźć można wiele jego wymiarów. Począwszy od najwcześniejszych źr

Rita Naia | 2017-11-12
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 11 listopada 2017

Książeczka zdecydowanie dla osób dopiero poznających taniec brzucha albo zafascynowanych orientem. Osoby już tańczące będą szybko znudzone.
Najciekawszy jest rozdział pierwszy opowiadający genezę tańca brzucha, pozostałe to już takie typowe "wszystkiego po trochu", co sprawia, że zamiast interesującej pozycji na temat tańca brzucha, czytamy kolorowy kobiecy magazyn poświęcony szeroko pojętemu orientowi. Bo w pewnym momencie mamy i o kuchni, o zapachach, o hinduizmie (gdzie tu związek z tańcem brzucha?) itd.
Podsumowując:
Na plus: rozdział pierwszy, ładne ilustracje
Na minus: odbieganie treścią od tytułowego zagadnienia, słaba redakcja

kathiela | 2013-01-29

Źródło podstawowych informacji i ciekawostek dla każdej pasjonatki tańca brzucha. Dodatkowo troche kuchni orientalnej a nawet porady dotyczące samodzielnego wykonania perfum. Polecam wszystkim miłośniczkom orientu :)

Rondelek | 2017-02-15
Na półkach: Przeczytane, Mam, Orient