Taniec brzucha /Eliksir życia z krajów orientu

Wydawnictwo: Projekt
hobby

Taniec brzucha to prawdziwy triumf kobiecości. Pozwala odkryć własne ciało, a będąc w przeważającej części improwizacją, daje możliwość wyrażenia siebie, własnego temperamentu i osobowości. To krok ku wolności i niepowtarzalne doświadczenie swej seksualności i swego piękna.W książce Taniec brzucha. Eliksir życia z krajów Orientu odnaleźć można wiele jego wymiarów. Począwszy od najwcześniejszych źr

kathiela | 2013-01-29

Źródło podstawowych informacji i ciekawostek dla każdej pasjonatki tańca brzucha. Dodatkowo troche kuchni orientalnej a nawet porady dotyczące samodzielnego wykonania perfum. Polecam wszystkim miłośniczkom orientu :)

Anja | 2014-07-26
agasch | 2014-07-23