Sześć kroków do niezależności finansowej

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

* Wytwarzaj bogactwo... zawodowo * Staw czoło faktom: bogactwo trzeba skusić, inaczej się nie zjawi * Zmień się i świadomie buduj lepsze jutro Sprawdź, czym naprawdę jest bogactwo: to nie tylko pieniądze na koncie Masz dość porad w stylu Jak zarobić pierwszy milion w pół roku ? Nie chcesz stracić wszystkiego na giełdzie?

Przeczytana: 24 maja 2015

Książka może być objawieniem dla osób, które nie posiadają wiedzy ekonomicznej, nie zetknęły się z przedsiębiorczością i nie myślały nigdy wcześniej o pieniądzach jako narzędziu do inwestowania (czyli pewnie dla 90% społeczeństwa). Pozostałe 10% ludzi nie znajdzie w niej nic rewelacyjnego. Osobiście miałem nieskromne poczucie czytając tą książkę, że mógłbym napisać podobną... tylko lepszą! Ale to już nie wina autora, że moja byłaby lepsza :) Chodzi po prostu o to, że książka ta jest bardzo mocno osadzona w realiach Stanów Zjednoczonych i w wielu aspektach są tam przytaczane przykłady i udzielane porady oderwane od polskiej rzeczywistości.

arg | 2015-07-11
Przeczytana: 22 lipca 2015