Własny dom

Wydawnictwo: Hachette
hobby

Ta książka pomoże Ci z sukcesem przejść przez wszystkie epaty prac remontowo-budowlanych: od pomysłu, przez modernizację aż do wykończenia wnętrza domu i zaprojektowania jego otoczenia. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

ziza | 2013-10-02
Przeczytana: 02 października 2007

Świetny poradnik , proste tricki, masa pomysłów, z tą książką zrobiliśmy podłogę, ściany i część dachu, pomaga dobrać materiały, na początku trochę chaotyczna dla laika, jednak jak się już wnikliwie wczyta owie się wielu pożytecznych rzeczy i - co najważniejsze- nie wywali się masy pieniędzy na panów speców budowlanych

Deamonite | 2015-10-15
Przeczytana: 15 października 2015