Lubimyczytać.pl to:

poradniki
typ
papier
Orchideaidea
7.17 (24 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Wiesz dlaczego tyle razy wydawało Ci się, że już wyprostowałaś wszystkie swoje myśli, a potem nagle odkrywałaś, że są tak samo poplątane jak zawsze? Bo za szybko ogłosiłaś zwycięstwo. Fałszywe kody podświadomości są jak uparta sprężyna. Myślisz, że już je zwinęłaś w nowy kształt, zaczynasz tańczyć z radości, a one łup! Walą Cię z powrotem po głowie. Kodów w podświadomości nie można zmienić w ciągu...

Bo za szybko ogłosiłaś zwycięstwo.
Kodów w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia. I nie wystarczy jedna fantastyczna decyzja. Trzeba ją podejmować na nowo codziennie i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nowy sposób myślenia.
To jest książka z ćwiczeniami.
Pomogę Ci zbudować szalupę ratunkową i napisać instrukcję obsługi Twojego życia na wypadek dołu. Zrobimy listę pozytywnych rzeczy i takich, od których chcesz się uwolnić. Przypomnę Ci jaki jest twój cel i jak go skutecznie osiągnąć.
Dalej, do dzieła!

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Znikam | 2014-04-09

Pani Beata jest do prawdy płodna twórczo. Zawsze pisze ze znaną mi lekkością stylu, który jest charakterystyczny, rozpoznawalny również przez odzwierciedlanie jej światopoglądu. Przekonująca i ujmująca, jednak jeśli masz prawdziwy problem w swoim życiu powinieneś szukać porad u specjalistów. Nie ufam pseudo- psychologom, ale ta pozycja jest odpowiednia do początkowego samopoznania i zabawy w poszukiwanie własnego szczęścia. Nie groźna, momentami wymagająca własnej inwencji, dodająca odwagi do wniesienia zmian w swoje życie oraz optymizmu.

eRKa | 2014-01-26

Na wstępie przyznam się, że przeczytałam jedynie pięć fragmentów, które zamieściła autorka na fb, jako najbardziej przekonywujące, rozumiem. Dlatego odniosę się tylko do kwestii, z którymi się nie zgadzam.

Z jednej strony pisze, że w połowie nie mamy najmniejszej kontroli nad naszymi myślami, a z drugiej, że można to zmienić przekuwając fałszywe kody zapisane w podświadomości, a więc to, czego nas błędnie nauczono, na prawdziwe. Hm, dlatego właśnie myślę, że mamy pełną kontrolę nad tym, co myślimy, tylko brak nam odwagi i chęci, by drążyć niewygodne tematy, czy też po prostu bywamy bezmyślni. Poza tym, "to trzeba umieć, na tym trzeba się rozumieć…" - myślenie mam na myśli:))) No cóż, być może nie każdy potrafi:( A to przekuwanie kodów to nic innego jak obserwacja, ocena i uczenie się rzeczywistości, połączone z weryfikacją tego, czego nas uczono. Jeżeli kogoś uczono samych złych rzeczy, to wcale nie oznacza, że inaczej nie będzie potrafił żyć. Niewątpliwie pomocna może okazać się tuta...

angelika | 2014-04-04

Twoje zadanie polega więc na tym ,żeby obserwować swoje myśli ,a kiedy pojawi się w nich zazdrość,podejrzliwość,rozczulanie się nad sobą,porównywanie z innymi poczucie ,że jesteśmy gorszy i mniej wartościowy ,to chwyć taką myśl i powiedz do siebie :
Nie porównuje się
Porównywanie się z innymi nie ma sensu.
Koncentruję się na tym,co mam do zrobienia.
Myśl pozytywnie .

Na czwarty tom W dżungli Podświadomości czekałam z ciekawością, co tym razem przygotuję dla mnie Pani Beata .Trening szczęścia zawiera 32 rozdziały w tym wiele ciekawych ćwiczenia do poczucia się szczęśliwą ,pewną siebie osobą jak i spełniające swe marzenia .Ćwiczenia w książce polegają na zmienienie negatywnych ,złych emocji kodów na pozytywne kody podświadomości ,które sprawią ,że będziemy wolnymi szczęśliwymi ludźmi :)Życie jest takie ,jakie jest .Cieszę się tym co mam zamiast martwić się tym,co mi przeszkadza .
Zmiana kodów podświadomości

Negatywny kod .Boję się ,że kto...

Algiida | 2014-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2014

Jak dla mnie pranie mózgu. Jeśli ktoś potrzebuje przeczytać/napisać/powiedzieć sobie na głos itd., że jest fajny, szczęśliwy i myśli pozytywnie - polecam serdecznie. Mnie osobiście odrzucało po 20 stronach, a to ciężko nawet początkiem nazwać. Widocznie mam za dużo fałszywych kodów w podświadomości.

Beata | 2013-12-05
Przeczytana: 05 listopada 2013

b.dobra do pracy nad sobą.

paulina23432 | 2014-04-17
TheDarkPassenger | 2014-04-15