Grzymółka Kownycz. Dziwne losu koleje.

Okładka książki Grzymółka Kownycz. Dziwne losu koleje. Tomasz Duszyński
Okładka książki Grzymółka Kownycz. Dziwne losu koleje.
Tomasz Duszyński Wydawnictwo: Paperback fantasy, science fiction
Paperback
2011-10-10
2011-10-10
Tomasz Duszyński

Darmowy ebook ze strony wydawnictwa Paperback - http://paperback.com.pl/grzymolka.html
Bardzo przyjemne opowiadania. Zwłaszcza językowo mi podeszły. Nie wiem czy zakwalifikować zbiór pod słowiańską fantasy czy urban fantasy. Postać Grzymółki Kownycza jest tak sympatyczna, że z przyjemnością śledziłem jego "dziwne losu koleje" i tę z Aniołem SA i teściową, wampirem czy z Alojzym, a dokładniej jego mechanicznym wskrzeszeniem ;) Plus za wyobraźnie i zabawę z czytelnikiem. Jeszcze większy plus za stworzenie oryginalnej postaci, której przygody śledzi się z uśmiechem na ustach. A najewiększy plus za to, że ebook jest za darmo ;)

Czytałem kiedyś jedno z opowiadań zawartych w tym zbiorze w internecie. Miało klimat i ciekawego bohatera - Grzymółkę. Tutaj zebranych jest 10 opowiadań. Krótkich, z ciekawą puentą i napisanych wyśmienitym językiem. Grzymółki Kownycza po prostu nie da się nie lubić!
Wydawnictwo udostępniło link i za darmo ebook - http://paperback.com.pl/grzymolka.html

• EBOOK
  • Fantasy Horror SF
  • ! Zbiór opowiadań
  • Mam

Dodaj cytat z książki Grzymółka Kownycz. Dziwne losu koleje.