Przepowiednia z jednej karty Tarota

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788373772083
tarot

Tarot, jego tajemnice i interpretacje to wszystko można znaleźć w tej książce. Może z niej korzystać każdy i początkujący, i wytrawny znawca arkanów Tarota. Nie trzeba tu zagłębiać się w historyczną wiedzę o tych kartach, wystarczy krok po kroku przeanalizować treść i mieć umysł otwarty na nową wiedzę. To zaproszenie do sprawdzenia swej umiejętności interpretacji kart i odpowiedniego stawiania pytań.

Amarisa | 2012-09-04
Przeczytana: 03 września 2012

Kiedy decydujemy się sięgnąć po karty Tarota, w pierwszej kolejności poszukujemy wskazówek, jak z nich odpowiednio korzystać - w jaki sposób interpretować karty oraz z jakie układy można do tego celu używać. Ostatnimi czasy postanowiłam nieco bliżej przyjrzeć się tym zagadkowym kartom i dlatego też z ochotą sięgam po kolejne książki traktujące właśnie o nich. Tym razem wybrałam książkę osoby, która z Tarotem ma do czynienia już od wielu lat. Na naszym rynku można nabyć kilka wydanych przez nią tytułów, jak chociażby "Przepowiednia z jednej karty TAROTA", która trafiła w moje ręce dzięki uprzejmości wydawnictwa Studio Astropsychologii.

"Pierwszym krokiem ku zmianie jest wzięcie odpowiedzialności za swoje życie." - Irwin Yalom [s. 162]

Większość dostępnych poradników dotyczących Tarota, z którymi sama miałam już do czynienia, opisuje na swych kartach dość powierzchownie wszelkie zagadnienia związane z kartami i ich interpretowaniem. Niniejsza książka jest zupełnym przeciwieństwem...

Monika Marciniak | 2014-06-28
Bedata | 2012-03-31