Dyskusje o książce Czarny dom

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Kryminały współczesnych angielskich autorów
    Ktoś tu kłamie Ktoś tu kłamie    Czarny dom Czarny dom    Dobrzy ludzie muszą umrzeć Dobrzy ludzie muszą umrzeć
2 lata temu
Szukam książek dla taty!
 Czarne echo Czarne echo + reszta cyklu  Motylek Motylek + reszta cyklu  Poziom śmierci Poziom śmierci + reszta cyklu  Czarny dom ...
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze LC – temat na marzec
Wyzwanie kwietnia-Jojo Moyes, Zanim się pojawiłeś. Siłą rozpędu przeczytałam też dwie następne części, nie sfilmowane: Kiedy odszedłeś i Moje serce w dwóch światach.
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
Pokazuje 6 z 29
Zobacz kolejne