Wyzwanie czytelnicze LC

Cyrk Doktora Dolittle'a

Tłumaczenie: Beata Adamczyk
Cykl: Doktor Dolittle (tom 4)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Doctor Dolittle's Cirus
przygodowa
Ola

Książka opowiada o doktorze, który chciał założyć swój WŁASNY cyrk. Lecz przed nim dużo przygód! A jakich? Przekonasz się z tej książki!

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl

Beata | 2015-01-21

Moje dzieciństwo.

Guinevere7 | 2010-03-05

Kolejna część przygód Doktora Dolittle.
Pamiętam z dzieciństwa i wspomnienia te są miłe :)

natalcik99 | 2013-01-11

To była moja pierwsza książka jaką w życiu przeczytałam (nie licząc tych z wielkimi literami i obrazkami jak miałam z 7 lat)i to ona sprawiła, że polubiłam czytanie. Nie pamiętam, czy wcześniej nie lubiłam czytania, aczkolwiek kojarzę jednak, iż to właśnie ta książka sprawiła, że teraz cały czas nie mogę oderwać się od książek.
A pro po jednak samej książki to bardzo mi się podobała, w ciekawy i prosty opowiada o...no dobra nie będę zdradzać o czym to jest, gdyż może jeszcze coś ważnego wyjawię ;) muszę jeszcze raz to przeczytać. naprawdę gorąco polecam :)

Marlena | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Rewelacyjnie się czyta..zwłaszcza po rozdziale dziennie, wieczorem przed zaśnięciem, razem z dzieckiem( jak takowe jest)..znów ja też byłam w krainie dzieciństwa i martwilam się razem z dr Dolitte o zwierzęta ..a jednocześnie taki ten doktorek, że wszystkie zwierzęta ale nie tylko bo my z moim synkiem jako czytelnicy też czuliśmy sie bezpiecznie i wierzyliśmy że kto jak kto ale dr Dolittle na pewno zna wyjście z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji..polecam..M

Ania | 2016-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2016

Kolejna czesc. Calkiem przyjemna, aczkolwiek tytul troche "oszukany", bo Cyrk Doktora Dolittle powstaje tak naprawde na ostatnich 20 stronach :P

Kasia | 2011-09-01
Przeczytana: 2011 rok

polecam dzieciom

Art | 2017-11-21

Książka z mojego dzieciństwa, czytałem kilka razy

mati8794 | 2016-06-01
Przeczytana: 29 maja 2016

Baaaardz ofajna książka. Chcę przeczytać.

Vemona | 2018-09-04
Molinka | 2018-08-18