Rośliny Lecznicze świata. Ilustrowany przewodnik

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna

Światowy bestseller przetłumaczony na kilkanaście języków!!!Tytuł oryginału: Medicinal Plants of the World Rośliny lecznicze świata jest dokładnym, naukowym przewodnikiem po najbardziej znanych i najważniejszych roślinach leczniczych. Książka ma na celu zebranie rzetelnych informacji o tej wyjątkowo szybko rozwijającej się dziedzinie nauki i zawiera: ? opisy ponad 320 najważniejszych roślin leczniczych i ich bliskich krewnych. Każdy opis składa się z krótkiej informacji na temat rośliny, pochodzenia geograficznego, właściwości terapeutycznych, przykładów historycznego i współczesnego użycia i osiąganych efektów farmaceutycznych ? ponad 800 pięknych, pełnokolorowych fotografii, które pozwolą w łatwy sposób zidentyfikować i odróżnić roślinę ? dodatkowy, zwięzły przewodnik po ponad 900 znanych i najczęściej wykorzystywanych w lecznictwie roślinach leczniczych zawierający nazwę potoczną, oryginalną, region pochodzenia i kategorię terapeutyczną.

stoplamek | 2014-07-17
Karcia | 2016-12-15