Jezus z Nazarethu. Tom I: Czas milczenia

Cykl: Jezus z Nazarethu (tom 1)
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
historyczna
Anna

Tom pierwszy. Czas milczenia

źródło opisu: własne

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Zuela | 2016-10-04

Oj ciążka lektura.Po dwóch pierwszych tomach padłam.Cięzki język,trudna nazewbictwo.Po prostu poszerzone fragmenty biblii opisujące dzieje Jezusa

dervorin | 2018-03-19

Dzieło wybitne, przybliżające zwyczaje, kulturę i historię narodu wybranego. W dodatku pomaga nam lepiej zrozumieć Jezusa Chrystusa. Każdy następny tom lepszy od poprzedniego. Tom trzeci to majstersztyk.

Zoldrak | 2015-01-01

Jezus z Nazarethu to książka wyjątkowa. Napisana barwnym choć dosyć wymagającym językiem przenosi nas w czasie na ścieżki, po których chodził Jeszua ben Josef. Dla osób wierzących powinna być to lektura obowiązkowa ponieważ w wspaniały sposób przybliża nam postać Zbawiciela i pozwala lepiej zrozumieć wiele do tej pory trudnych spraw. Szczerze polecam, naprawdę warto.

ROB | 2017-04-25

bardzo dobra beletrystyczna wersja ewangelii napisana z punktu widzenia mieszkańców izraela przełomu starej i nowej ery polecam

Wyspana-Fiolka | 2017-08-25
Przeczytana: 24 sierpnia 2017

Pierwszy tom skończony. Był bardzo ciekawy, ale jednocześnie trudny - długo zajęło mi czytanie, dlatego aby nie wpaść w reading slump muszę sięgnąć po coś innego.

Krzysztof Kaźmierczyk | 2014-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2014

Ciężko mi było doczytać. Skończyłem tylko pierwszy tom.

gdziejestzuzia | 2018-03-03
Acetylocholina | 2018-01-09